davut kilic

                                             DAVUT kILIÇ

 TÜRKIYE'DE YÜZME HAVUZU, SAUNA VE SPA SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERINDEN OLMAKLA KALMAYIP, PROFESYONEL ANLAMDA BETONARME INŞAATTAN MEKANIK TESISATA KADAR  BÜTÜN AŞAMALARI ILE ANAHTAR TESLIM HAVUZ YAPAN ENDER FIRMANLANDANDIR.

 KILIÇHAN HAVUZ İNŞAAT. MÜŞTERILERININ BÜTÜN ÖZEL ISTEKLERINI, ESTETIĞI, TEKNIĞI VE KALITEYI MÜKEMMEL ŞEKILDE SENTEZLEYEREK YERINE GELIR. PROFESYONEL VE  TECRÜBELI, KONULARINDA UZMAN EKIBIYLE, HAVUZUNUZUN PROJELENDIRMESINDEN BAŞLAYARAK, KABA INŞAATINI. INCE INŞAATINI, FILTRELEME VE DEZENFEKSIYON  TESISATINI ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN OLARAK INŞA EDER.

 ÜLKEMIZIN ÖNDE GELEN ISIMLERINDEN VE FIRMALARINDAN OLUŞAN ZENGIN REFERANS LISTESIYLE, SEKTÖRÜNÜN LIDER FIRMASI OLMANIN HAKLI GURURUNU  YAŞAYAN KILIÇHAN HAVUZ INŞAAT, YAPTIĞI YÜZLERCE HAVUZ VE SAUNANIN YANISIRA; BUHAR BANYOSU, HAMAM GIBI SPA TESISLERININ GÜNÜMÜZDEKI VAZGEÇILMEZ  UNSURLARINI DA INCE INŞAATLARI VE MEKANIK - ELENKTRIK TESISATLARI ILE ANAHTAR TESLIM OLARAK YAPILMAKTADIR.

 KILIÇHAN HAVUZ INŞAAT, TAAHHÜT HIZMETLERININ YANI SIRA 15 SENEYI AŞAN BIR SÜREDIR DÜNYANIN EN KALITELI MARKALARININ, HAVUZ SUYU KIMYASALLARININ, AYRICA  SAUNA VE BUHAR BANYOSU EKIPMAN VE AKSESUARLARININ SATIŞINI YAPMAKTA, GENIŞ BIR MÜŞTERI YELPAZESINE DE SERVIS VE BAKIM HIZMETI VERMEKTEDIR.